İletişim, Ulaşım

İletişim Bilgileri

Telefon: 0533 370 30 30 / +90 533 232 83 95 Email: talaybaglari@gmail.com

Rezervasyon ve bilgi talepleriniz için lütfen bizimle email veya telefon ile irtibata geçiniz. Aşağıdaki iletişim formu kullanarak bize mesaj gönderebilirsiniz.

Ulaşım

Öncelikle, geliş ve dönüşünüzde sorun yaşamamanız adına, feribot seferleri geliş ve dönüş rezervasyon sistemleri hakkında güncel bilgilere ulaşabilmeniz için mutlaka https://www.gdu.com.tr/ sitesini ziyaret etmenizi veya 444 0 752 numaralı telefon numarasından bilgi almanızı önemle tavsiye ederiz.

Kendi Aracınızla:

İstanbul'dan Tekirdağ-Keşan-Gelibolu-Eceabat karayolunu takip ederek Çanakkale Boğazına ulaşıp tercihinize göre Gelibolu'dan 1915 Çanakkale Köprüsü'nü (Dardanel Köprüsü'nü) kullanarak Lapseki'ye geçebilirsiniz veya Gelibolu ve Eceabat'tan arabalı vapurla ya da Kilitbahir'den arabalı motorla Çanakkale Boğazını geçerek Çanakkale'ye ulaşabilirsiniz.

İstanbul'dan Bandırma feribotunu tercih ederseniz, Çanakkale yönünde yolunuza devam edip daha sonra Ezine tabelalarını takip edebilirsiniz. Çanakkale-Ezine yolu üzerinde göreceğiniz Bozcaada tabelasından saparak köy yolununu tercih edebilir ya da Ezine'ye devam edip yeni yolu tercih edip Geyikli tabelalarını takip ederek Geyikli İskelesine ulaşabilirsiniz.

İstanbul-Tuzla-Gebze- Osmangazi köprüsünden Bursa-İzmir otobanı takip edilip Balıkesir-Edremit,-Ayvacık-Ezine-Geyikli- Geyikli İskelesi yolu veya İstanbul-Tuzla-Gebze-Osmangazi köprüsünden Bursa-Bandırma-Çanakkale ayrımından sapılarak Bursa-Biga-Çan-Ezine-Geyikli- Geyikli İskelesi yolu da tercih edilebilir.

Çanakkale - Geyikli iskelesi arası karayolu ile 55 km.'dir ve yaklaşık olarak 45-50 dk. sürer.

Adamıza, Gestaş tarafından ve Geyikli iskelesinden arabalı vapurlarla sağlanan ulaşım 30-40 dk.sürmektedir.

Adamıza araçla ve diğer illerimizden gelişlerde sırası ile Çanakkale-Ezine-Geyikli-Geyikli İskelesi tabelaları dikkate alınmalıdır.

Teknenizle de gelebilirsiniz

Yaz aylarında Çanakkale'ye Ankara'dan ve İstanbul'dan Türk Hava Yolları, Anadolu Jet veya diğer özel firmaların direct uçuşları olabilmektedir, lütfen inceleyiniz.

Adaya vardıktan sonra Talay Bağları Konukevimize varmak için;

Bozcaada Sulubahçe Mevkii Bağ Yolu üzerindeyiz. Kendi aracınızla gelmeniz durumunda, Adanin güney batı yönüne doğru 5-6 km. ilerlemenizi ve Sulubahçe tabelalarını takip etmenizi, aracınızın olmaması durumunda ise gelişinizden birkaç gün önce bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.